Volfram pulber

Volfram pulber kasutatakse tooraine volframkarbiid sulamist ja volframkarbiidi.

VÄLISKUJU
Gray metallipulbrist

TOOTMINE MEETOD
Volframoksiidi on toormaterjal volframit pulbrina. Vesiniku redutseerimisel neljas toru summutama või mitmekihiline toru summutama selle tera suurus varieerub 0,6 ~ 30 uM. See on jagatud jäme, keskmine ja peen tera suurus, lisandite sisalduse allutatakse riigi standard.
Volfram pulberVolfram Powder SEM

Vesiniku redutseerimisel, kasutades volframoksiidi või APT toorainena. Tootva protsessi tavaliselt koosnes kahest etapist: Esimene neist on vähendada volframtrioksiidist viiakse volframi dioksiid alusel 500 -700 ℃. Teine vähendab volframi süsinikdioksiidi all 700 ~ 900 ℃. Redutseerimine viiakse töödeldavate elektriline toruahju või trummelahjus.

Omandi volframit pulbrina nagu puhtus, tera suurus määratakse taandamise meetod. Elektrilistes toruahju, mõjutegurid vähendamise kiiruse temperatuurist, kandevõime volframtrioksiidist in paagutamisel paat, liigub kiirusega paagutamisel paadi, voolav määr ja niiskusesisaldus vesinikust. Mis tõuseb temperatuur, selle tera suurus muutub jäme.

Peale vesiniku vähendamise meetod, volframoksiidi süsiniku vähendamise meetodit kasutati esimestel päevadel. Alumiiniumi, kaltsiumi ja tsingi vähendada volframoksiidi all on ka uuring. Kui peenemaid hinne on nõutav, volfram kloriidi redutseerimisel vesinikuga saavad thegrain suurus on väiksem kui 0.05um.
Redutseerimisel vesinikuga Ahjude Rotary Ahjude

VARA
Puhtus on eriti oluline kõigi rakenduste ja mõjutasid kõige enam puhtust algse APT või volframoksiidi. Tüüpilised piirmääre element kontsentratsioonid ug / g on:

element Co Cu Mg Mn Pb Al Fe Ni Si Ca Cr Sn Mo
%Max 2 2 2 2 2 10 10 10 10 10 10 10 20

Peale lisandite sisaldus, hapnikusisaldus tuleks ka kontrollitud teatud piiri. Ühine kasutatakse tera suurus on 2 ~ 10 um. Selle näivtihedusena, koputustiheduseks ja eripind on ka muutusi teatud piirides. Kinnisvara volfram pulber on otsene mõju kvaliteedile volframi toote, eriti selle puhtuse ja tera suurus.

Otsustav füüsikalised omadused on keskmine osakese suurus, osakeste suuruse jaotus, ilmneb, kraani ja kompaktne või rohelise tihedus, eripind, peegeldub aglomeratsioon ja morfoloogia. Nad on teatud määral teineteisega seotud ja võib mõjutada vahel piirid poolt oksiidi omadused ning vähendada tingimustel.

TAOTLUS
Volfram pulbrit kasutatakse laialdaselt tootmiseks massi täiteaineid, kiirguskaitsevarjestuses täiteaineid ja induktsiooni kiirendeid jne .. Õhekelmelülitusega pinnal selle polümeeride segu sobib ideaalselt kiirguskaitsel. Suur osakeste suuruse muudab ideaalne raskemetalli täidisena survevalu rakendusi. Unikaalne kuju ja saadud suure voolavuse osakesed muudavad sobivamad juhtudel metal spray tööstuses.

Kogu paleti osakeste suurused leiab rakendusi kõvasulamist tootmiseks. Põhiosa volfram pulbrina on suunatud sellele valmistamiseks. Alustades volframi pulbrit plastiline volfram ja pulbermetallurgilisel toodetud volframi sulameid hõlmab osakeste suurusega vahemikus 2 kuni 6 um. Äärmiselt jämedateralist pulbrit saanud sõeludes eraldamiseks tahes peenemad osakesed on suurepärased voolamísomadused kasutatakse plasmapihustamist.

Kokkuvõttes volframi pulber on peamine materjal volframi toote ja volframi sulamist pulbermetallurgia. Seda saab tehtud traadi, varda, toru, plaat ja muud volframi tooteid erineva kuju. See võib segada teiste metallipuru ja seejärel valmistatakse volframist-molübdeenisulamkiud, volfram-rhenium sulamist, volfram-vask ja kõrge tihedusega volframi sulamist. Volfram pulbrina tegemisel volframkarbiidi pulbrit saab seejärel kasutada, et toota volframkarbiidi toode nagu puurida, mooduli ja freesi. Peale selle, volframi pulbrit kasutatakse ka areneva tööstuse viimastel aastatel nagu anti-kiirguse kangast, tulekindel riietus ja konserveerivad pinded.
Volfram tooted

KOHANDUMINE
Hiina Volfram Online saate kohandada oma pulbrid konkreetsete rakenduste. Kliendi soovidest võib välja pärast tehniliste arutelude ajal uurimise.

KINNITUS
Iga saadetise pulbriga kaasneb Standardi analüüsi sertifikaadi, mis sisaldab F.S.S.S keskmine osakeste suurus, näivtihedusena, puhtuse ja lisandite sisaldus.

Pakk
Regulaarne pakkimine peetakse kaitsta keskkonda on kahekordse sisemine alumiiniumfooliumi 50kgs 100kgs või 200kgs net iga, raua trummid. Muud kohandatud pakkimine on ka heaks kiidetud.

Kui teil on muid küsimusi või järelepärimise volframi pulber, võtke meiega järgmistest meetoditest:
Email:sales@chinatungsten.com
Tel.: +86 592 5129696 / 86 592 5129595    Fax: +86 592 5129797