אבקת טונגסטן

אבקת טונגסטן משמש כחומר גלם של טונגסטן, סגסוגת טונגסטן ומוצרי טונגסטן קרביד.

מראה חיצוני
אבקת מתכת אפורה

שיטת ייצור
תחמוצת טונגסטן הוא חומר הגלם של אבקת טונגסטן. על ידי הפחתת מימן בארבע צינור muffle או רב muffle צינור, גודל גרגר שלה משתנה 0.6 ~ 30um. הוא מחולק גרגר גס, באמצע גרגר בסדר גודל, התוכן זיהומים כפוף לסטנדרט הלאומי.
אבקת טונגסטןאבקת טונגסטן SEM

על ידי הפחתת מימן, באמצעות תחמוצת טונגסטן או APT כחומר גלם. תהליך הייצור מורכב בדרך כלל משני שלבים: הראשון הוא הפחתת trixide טונגסטן לתוך דו תחמוצת טונגסטן תחת 500 ~ 700 ℃. השני הוא צמצום דו תחמוצת טונגסטן תחת 700 ~ 900 ℃. צמצום מעובד תנור צינור חשמלי או תנור סיבובית.

המאפיינים של אבקת טונגסטן כמו טוהר, גודל גרגר נקבעים על ידי שיטת הפחתת. ב תנור צינור חשמלי, גורמים המשפיעים על מהירות הפחתה הם טמפרטורה, קיבולת הטעינה של trioxide טונגסטן ב sintering סירה, מהירות הנעה של סירה sintering, זורם שיעור תכולת לחות של מימן. עם הטמפרטורה עולה, גודל גרגר שלה הוא מקבל גס.

מלבד שיטת הפחתת מימן, תחמוצת טונגסטן של שיטת הפחתת הפחמן שימש בימים הראשונים. אלומיניום, סידן ואבץ כדי להפחית תחמוצת טונגסטן הוא גם תחת מחקר. אם כיתה עדינה נדרשת, טונגסטן כלוריד מימן הפחתת יכול לקבל את גודל הגז קטן מ 0.05um.
מימן הפחתת תנור תנור רוטרי

נכס
טוהר הוא בעל חשיבות מיוחדת בכל היישומים והוא מושפע בעיקר על ידי טוהר של APT המקורי או תחמוצת טונגסטן. גבולות עליון טיפוסיים של ריכוז אלמנטים μg / g הם:

אֵלֵמֶנט Co Cu Mg Mn Pb Al Fe Ni Si Ca Cr Sn Mo
%Max 2 2 2 2 2 10 10 10 10 10 10 10 20

מלבד תוכן זיהומים, תוכן החמצן צריך להיות גם נשלט בתוך גבול מסוים. גודל הדגן הנפוץ הוא 2 ~ 10um. צפיפותו לכאורה, צפיפות הברז ואזור משטח מסוים הם גם שינויים בטווח מסוים. נכס של אבקת טונגסטן יש השפעה ישירה על איכות המוצר טונגסטן, במיוחד טוהר שלה גודל התבואה.

תכונות פיסיקליות מכריעות הם גודל החלקיקים הממוצע, גודל החלקיקים ההפצה, לכאורה, ברז וצפיפות ירוקה או ירוק, שטח שטח מסוים, מידת agglomeration ו מורפולוגיה. הם קשורים במידה מסוימת זה לזה ויכולים להיות מושפעים בין מגבלות על ידי מאפייני התחמוצת ותנאי ההפחתה.

יישום
אבקת טונגסטן הוא בשימוש נרחב בייצור של חומרי מילוי משקל, קרינה מיגון מילוי מאיצים אינדוקציה, וכו '. משטח הסרט דק של תערובת הפולימר שלה מתאים באופן אידיאלי להגנה מפני קרינה. גודל החלקיקים גדול עושה את זה אידיאלי מילוי מתכת כבדה עבור הזרקת-דפוס יישומים. הצורה הייחודית וכתוצאה מכך יכולת זרימה גבוהה של חלקיקים להפוך אותו מתאים עבור יישומים בתעשיית ריסוס מתכת.

כל הצבעים של גודל החלקיקים מוצא יישומים בייצור קרביד מבטון. החלק העיקרי של אבקת טונגסטן מופנית לייצור זה. החל אבקת טונגסטן עבור טונגסטן רקיע ואבקה metallurgically המיוצרים סגסוגות טונגסטן מכסה גודל החלקיקים בין 2 ו 6μm. אבקה גסה מאוד שנרכשו על ידי הקרנה להפריד כל חלקיקים עדינים יש תכונות זרימה מעולה משמש ריסוס פלזמה.

לסיכום, אבקת טונגסטן הוא החומר העיקרי של המוצר טונגסטן וסגסוגת טונגסטן ידי מטלורגיה אבקת. זה יכול להיעשות חוט, מוט, צינור, צלחת ומוצרי טונגסטן אחרים של צורות שונות. זה יכול להיות מעורבב עם אבקות מתכת אחרים ולאחר מכן עשה סגסוגת טונגסטן מוליבדן, סגסוגת טונגסטן-רניום, סגסוגת נחושת טונגסטן וצפיפות גבוהה טונגסטן סגסוגת. אבקת טונגסטן להיות עשוי אבקת קרביד טונגסטן לאחר מכן ניתן להשתמש כדי לייצר מוצר קרביד טונגסטן כמו מקדחה, מודול חותך כרסום. חוץ מזה, אבקת טונגסטן משמש גם בתעשייה המתפתחת בשנים האחרונות כמו בד anti- קרינה, אש הוכחה בגדים נגד ציפוי עכירות.
מוצרי טונגסטן

התאמה אישית
סין טונגסטן Online יכול להתאים אישית את האבקות שלך ליישומים ספציפיים. מפרטים הלקוח ניתן לפתח לאחר דיונים טכניים בזמן החקירה.

תעודה
כל משלוח של אבקה מלווה באישור סטנדרטי של ניתוח, הכולל F.S.S.S גודל החלקיקים הממוצע, צפיפות לכאורה, טוהר תוכן זיהומים.

אֲרִיזָה
אריזה רגילה של הגנה על הסביבה היא עם רדיד אלומיניום פנימי כפול של 50kgs, 100kgs או 200kgs נטו כל אחד, בתופים ברזל. אריזה מותאמת אישית נוספת מתקבלת גם כן.

אם יש לך שאלה אחרת או חקירה של אבקת טונגסטן, אנא פנה אלינו באמצעות השיטות הבאות:
Email:sales@chinatungsten.com
Tel.: +86 592 5129696 / 86 592 5129595    Fax: +86 592 5129797